ESTI ÉRETTSÉGI KÉPZÉS

KEDVES LEENDŐ DIÁKUNK!

Intézményünk várja Önöket az esti tagozatos képzésben is. A képzés célja az érettségi bizonyítvány megszerzése!

A képzésre az jelentkezhet, aki iskolarendszerű szakképzésben már bizonyítványt szerzett, illetve ha a középiskolai tanulmányait (gimnázium, szakközépiskola) korábban nem fejezte be.

Az esti képzés során is igényelhet diákigazolványt, illetve jár a családi pótlék annak a tanévnek a végéig, amíg a 20. életévét betölti.

Az érettségi bizonyítvány megszerzését követően lehetőség nyílik iskolánkban szakképesítés megszerzésére is.

Képzési idő:

• szakmunkás bizonyítvánnyal rendelkezők számára két év
  • nyolc általánost végzettek számára négy év (Amennyiben már van érvényes elvégzett középiskolai évfolyama, akkor onnan folytatódhat a képzés.)
  • Általános gimnáziumi osztályaink 9-10. évfolyamai csak elegendő számú beiratkozó esetén indulnak.

A beíratkozáshoz szükséges iratok: személyi igazolvány, lakcímkártya, TAJ-kártya, legmagasabb iskolai végzettséget igazoló bizonyítvány.

Beiratkozás hétfőtől-péntekig 8.00 - 16.00 között.

ESTI ÉRETTSÉGI KÉPZÉS

KEDVES LEENDŐ DIÁKUNK!

Képzési idő:

• szakmunkás bizonyítvánnyal rendelkezők számára két év

Beiratkozás hétfőtől-péntekig 8.00 - 16.00 között.