KOLLÉGIUMI ELHELYEZÉS

Tisztelt Szülő!

Kedves Diákok!

Kollégiumi ellátásunk jelenleg szünetel. Megfelelő számú jelentkezés esetén természetesen újra lehetőség nyílik - a következő tanévtől - a kollégium megnyitására.

Jelentkezési határidő: 2020. május 31.

Bővebb infromáció munkaidőben a 06 27 370 121-es telefonszámon, vagy a szlaszlo.titk@gmail.com email címen.

Amít kínálunk:

• jól felszerelet kollégium

• 3-4 ágyas szobák

• délutáni nyugodt tanulás biztosítása

• szabadidő változatos eltöltése

• napi háromszori étkezés biztosítása

• kollégiumi szállás ingyenessége (térítési díjat az étkezés után kell fizetni)

KOLLÉGIUMI ELHELYEZÉS

Tisztelt Szülő!

Kedves Diákok!

Jelentkezési határidő: 2020. május 31.

Amít kínálunk:

• jól felszerelet kollégium

• 3-4 ágyas szobák

• délutáni nyugodt tanulás biztosítása

• szabadidő változatos eltöltése

• napi háromszori étkezés biztosítása

• kollégiumi szállás ingyenessége (térítési díjat az étkezés után kell fizetni)